?>
 

Niezwykle cenne "jajo"

22/06/2017 / Hotel Ossa

Za 2500 złotych została wylicytowana piłka do rugby z podpisem Roberta Lewandowskiego, która trafiła na aukcję podczas charytatywnego meczu gwiazd.

W długi weekend Bożego Ciała przyjaciele Hotelu Ossa: aktorzy Teatru Kwadrat, politycy i gwiazdy sportu rozegrały WIELKI CHARYTATYWNY MECZ GWIAZD. Było to połączenie dobrej zabawy i aktywności na świeżym powietrzu z pomocą najbardziej potrzebującym - w tym roku podopiecznym Fundacji HEROSI. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji: animacje tematyczne, świetna zabawa i ogromne emocje sportowe!

W godzinach porannych został rozegrany mecz siatkówki plażowej, a następnie mecz piłki nożnej. W drużynie Hotelu Ossa mógł zagrać każdy, kto wykupił specjalną cegiełkę na cele charytatywne przygotowaną przez organizatorów wydarzenia. 

Wieczorem na scenie odbyła się licytacja charytatywna z udziałem największych gwiazd! Obok piłki siatkowej z autografami Pawła Papke i Mateusza Miki, koszulek Sławomira Szmala i Roberta Lewandowskiego z autografami, znalazła się również piłka do rugby z podpisem ostatniego z wymienionych. Osiągnęła ona fantastyczną sumę 2500 zł. 

 

Czytaj także